×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Szkolenia na jesień

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego jak również własnym serdecznie zapraszamy wszystkich wnioskodawców realizujących projekty w ramach Strategii LGD Partnerstwo Borów Niemodlińskich na szkolenie dotyczące prawidłowej i sprawnej realizacji projektów oraz składania i oceny wniosków o płatność. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Partnerstwa Borów Niemodlińskich, Rynek 52 w Niemodlinie, 27 września 2019 roku (piątek) w godzinach od 10:00 do 12:00.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, którzy na co dzień zajmują się oceną wniosków o płatność. Będzie więc okazja by bezpośrednio porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za sprawne i skuteczne oceny płatności. Gorąco zachęcamy wszystkich, a w sposób szczególny przedstawicieli biznesu, którzy realizują projekty, są na etapie płatności lub dopiero przygotowują się do złożenia wniosku o płatność.


Z kolei 10 października 2019 roku (czwartek) zapraszamy na szkolenie przedstawicieli wszystkich stowarzyszeń, fundacji i grup zaangażowanych w działalność społeczną. Karolina Cyran-Juraszek z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FRSO) w Warszawie przeprowadzi warsztaty z „Planowania budżetów organizacji i projektów”. Startujemy od godziny 10:00 (do godziny 15:00). Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu. FRSO jest znaną i cenioną organizacją, która z wielkim sukcesem realizuje między innymi program „Fimango”.

Więcej informacji można uzyskać w naszym biurze lub pod numerem telefonu: 77 4606 351.