×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

K.S. Spartan Tułowice zaprasza

Do osób z rejonu Gminy Tułowice oraz okolic, interesującym się sztukami walki oraz sportowym trybem życia Klub Sportowy Spartan FIGHT Team Tułowice wyszedł z unikalną propozycją. Jest nią DARMOWA aktywna forma spędznaia wolnego czasu. Zainteresowanym fundujemy treningi brazylijskiego jiu-jitsu, crossfitu oraz MMA. 

Zajęcia odbywają się we wtorek ( MMA ) i w piątek ( BJJ ) o godz. 17:00 w małej sali gimnastycznej Tułowickiego ,,Orlika'' .

Jedna sesja treningowa trwa zazwyczaj dwie godziny. Składają się na nią: rozgrzewka w formie crossitu, prezentacja i nauka technik walki, zaś wisienką na torcie kończąca trening są sparingi (5 min) każdy z każdym.

Wchodząc na salkę treningową, od razu można poczuć specyficzny brazylijski klimat, klimat luzu i odprężenia. Zawodnicy tworzą jedną wielką rodzinę, gdzie prócz ustalonej hierarchi obowiązuje wzajemne sportowe poszanowanie . Klubem opiekują się Michał Kuciński oraz Natan Jakuszewski utytułowani zawodnicy Klubu Lutadores Opole. Dbają oni nie tylko o ,,dobre imię '' klubu, rozwój zawodników, ale także o zdrowe odżywianie, zdrowy tryb życia i zdrowe podejście do niego, gdzie potrzeba nieraz odnaleźć złoty środek, utrzymać balans i harmonie, to wszystko pomaga w lepszym jiu-jitsu, wygrywa ten, który jest bardziej stabilny i utrzymuje równowagę, zupełnie jak w życiu. Dlatego szczególnie ten sport, zwany „Królową Sportów Walki”, jest polecany przez pedagogów dla dzieci i młodzieży, kształci całą motorykę ruchową, pozwała spożytkować młodzieńczą energie w dużo bezpieczniejszy i bardziej konstruktywny sposób niż siedzenie całymi dniami przed komputerem bądź picie alkoholu na osiedlu… lub co gorsze branie narkotyków, które są surowo napiętnowane w klubie.

W zajęciach może brać udział każdy kto ukończył 10 lat. Serdecznie zapraszamy też płeć piękną, której to Klub cyklicznie będzie organizować bezpłatne zajęcia z samoobrony.

Pamiętajcie w sportowym ciele zdrowy duch :)

Kontakt:
K.S. Spartan Tułowice

tel. 601 177 548, 534 515 853

Tekst: Michał Kuciński, Tułowice