×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Koncert i warsztaty

Fundacja ”W rozwoju” z Opola realizuje kolejną edycję projektu "Zakorzenieni". Jest to projekt skierowany do seniorów i młodzieży z gminy Biała i gmin sąsiadujących. Z racji tego, że gmina Biała wchodzi w skład Partnerstwa Borów Niemodlińskich, Fundacja zaproponowała nam udział w jednej z części projektu- warsztatach śpiewu tradycyjnego.
Warsztaty są skierowane do 14 osobowej grupy międzypokoleniowej: po połowie seniorzy (powyżej 65 lat) i młodzi (od lat 3 do 50 :))

Warsztaty będą się odbywać w siedzibie Partnerstwa Borów Niemodlińskich, w czwartki w godzinach od 17:00 do 19:00, od połowy września. Przewidziane jest 10 godzin warsztatów.  
W tym czasie Iwona Wylęgała - stypendystka Ministra Kultury, od lat zajmująca się śpiewem tradycyjnym -  będzie uczyła tradycyjnych pieśni śląskich i razem z uczestnikami będzie tworzyć scenariusz teledysku podsumowującego zajęcia.
Zajęcia są bezpłatne. Aby w nich uczestniczyć należy wypełnić załączone Formularz zgłoszeniowy i Zgodę na wykorzystanie danych osobowych.


PRZYPOMINAMY:
16.09.2018 r. (w niedzielę), o godz. 17.00 odbędzie się u Koncert muzyki źródeł z Borów Niemodlińskich – zapraszamy.
Przyjdźcie posłuchać o jakiej muzyce mówimy. Będzie zarówno Iwona Wylęgała jak i prezeska Fundacji „W rozwoju” Magdalena Bury Zadroga. Chętnie odpowiedzą na pytania związane z warsztatami.

Zapraszamy do kontaktu.
Partnerstwo Borów Niemodlińskich
Rynek 52
49-100 Niemodlin
www.facebook.pl/partnerstwo.borowniemodlinskich

tel./fax 77 4606 351