×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Będzie koncert

Jest sukces!
Kwota 2200 zł na koncie projektu Koncert muzyki źródeł z Borów Niemodlińskich na portalu polakpotrafi. Jak informuje nas portal:

Ważne - możliwe, że są jeszcze wpłaty, które zostaną uznane z opóźnieniem ze względu na czas księgowania przelewów bankowych. W związku z tym, Twój projekt jest w tej chwili w fazie rozliczania. Poczekamy 5 dni, aby zaksięgować wszystkie wpłaty, które potencjalnie mogą jeszcze wpłynąć, a następnie rozpoczniemy proces przekazania środków, jeśli projekt zakończy się sukcesem. W takim wypadku, środki pojawią się na Twoim koncie bankowym w ciągu kilku dni po zakończeniu fazy rozliczania.

Zatem cierpliwie czekamy, a w międzyczasie serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe i osobiste podczas zbiórki. Teraz szykujemy się do podsumowań, podziękowań i... do organizacji jesiennego Koncertu. Odbędzie się dzięki Wam, za co dziękować będziemy Wam jeszcze nie raz. Wkrótce więcej informacji o terminie i miejscu naszego wydarzenia.

Prosimy Wpierających o wysłanie na maila: biuro@boryniemodlinskie.pl informacji jak Was prezentować w podziękowaniach. Czy imię i nazwisko, czy samo imię, czy nick z portalu polakpotrafi.pl, a może nazwa firmy? Jeśli ktoś chce pozostać anonimowy to również prosimy o informację. Proszę też o podanie adresu do wysyłki upominków za wsparcie.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!


Więcej o projekcie:

https://polakpotrafi.pl/projekt/koncert-muzyki-zrodel-z-borow-niemodlinskich