×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Granty Leader- spotkanie

Szanowni Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych z terenu Borów Niemodlińskich

W bieżącym roku zaplanowaliśmy uruchomienie naboru wniosków w ramach tzw. projektu parasolowego (projektu grantowego), który w zamierzeniach ma składać się z 10 mniejszych projektów (po 10 000 zł) realizowanych w pierwszej kolejności przez Stowarzyszenia i osoby fizyczne ale także (do 20% puli) przez podmioty publiczne jak Gminy czy Ośrodki Kultury. Projekty te odbywać się będą w formule dotacji (nie refundacji) a umowy i realizacja nastąpi w latach 2019-2020 bezpośrednio z LGD (podobnie jak Działaj lokalnie).

W tych szczególnych projektach decydujące znaczenie ma pomysł oraz kontakt z Lokalną Grupą Działania. Aby wypracować model współpracy, przedyskutować pomysły i ustalić, który z nich może być wspólną ideą owych 10 projektów, serdecznie zapraszamy na dwa czwartkowe spotkania w naszym biurze w Niemodlinie, Rynek 52:

W związku z powyższym, jeśli jesteście zainteresowani pozyskaniem grantu do realizacji na lata 2019-2020, serdecznie zapraszamy po 2 przedstawicieli Waszej organizacji na OBA spotkania. Wskazane jest aby co najmniej jedna osoba z Waszej organizacji uczestniczyła w obu spotkaniach. Prosimy o zgłaszanie swojego udziału na pierwszym spotkaniu (12.07.2018 r.) do 6.07.2018 roku.

Zgłoszenie na spotkanie można przesłać mailem lub dokonać telefonicznie pod numerem 77 4606 351.

PDFzaproszenie granty i formularz zgłoszeniowy.pdf (331,91KB)