×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Szkolenie o zabytkach

Realizując Lokalną Strategię Rozwoju Borów Niemodlińskich podejmujemy się tematów związanych z ochroną dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego na obszarze 8 gmin. Jednym z nich jest pilna potrzeba dyskusji na temat ochrony zabytków, zarówno w aspekcie konserwatorskim jak i prawnym. Ochrona ta obejmuje również ochronę krajobrazu i przestrzeni naszych wsi i miasteczek, o czym mówi się bardzo niewiele. W związku z tym pragniemy serdecznie zaprosić na szkolenie pt. „Zarządzanie dziedzictwem kulturowym w gminach”, które odbędzie się 12.04.2018 roku, o godz. 9:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach (budynek danego kasyna oficerskiego, tzw. Pandora, ul. Muzealna 1, Łambinowice). Szkolenie poprowadzi pracownik Narodowego Instytutu Dziedzictwa w Warszawie, pani Aleksandra Chabiera, a obejmować będzie trzy bloki tematyczne:

W trakcie spotkania przewidujemy wykłady, pracę warsztatową w grupach oraz przerwę obiadową. Planowana godzina zakończenia- 15:00.


W załączeniu formularz zgłoszenia, który prosimy odesłać do 9.04.2018 roku mailowo: lub faksem: 77 4606 351. Swój udział można również potwierdzić telefonicznie: 77 4606 351.

Licząc na udział Waszych przedstawicieli, raz jeszcze serdecznie zapraszam do wspólnej dyskusji na spotkaniu.

PDFFormularz zgłoszeniowy.pdf (161,61KB)