×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Spotkanie ewaluacyjne

Partnerstwo Borów Niemodlińskich zaprasza do udziału w spotkaniu dotyczącym ewaluacji (oceny) wewnętrznej procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju gmin: Biała, Dąbrowa, Komprachcice, Łambinowice, Niemodlin, Prószków, Strzeleczki i Tułowice. Spotkanie będzie miało charakter warsztatów, podczas których będziemy zachęcali uczestników do refleksji i podzielenia się przemyśleniami na temat naszej działalności w ramach wdrażania LSR.

Do udziału zachęcamy przedstawicieli mieszkańców obszaru – zarówno przedsiębiorców, członków organizacji społecznych jak i pracowników urzędów czy domów kultury, członków Partnerstwa Borów Niemodlińskich, przedstawicieli Rady Decyzyjnej, Zarządu i Komisji Rewizyjnej oraz pracowników biura stowarzyszenia. Zapraszamy również osoby z zewnątrz – przedstawicieli Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim oraz innych Lokalnych Grup Działania.       

Warsztaty odbędą się 27 stycznia (sobota) w godzinach 9.00- 14.00 w siedzibie Partnerstwa Borów Niemodlińskich, Rynek 52, 49-100 Niemodlin.                                                 .
Ze względów organizacyjnych (pojemość sali i zamówienie poczęstunku) prosimy o dokonywanie zgłoszeń na warsztaty na załączonym formularzu do 26.01.2018 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Program i materiały będące przedmiotem dyskusji:

DOCFormularz zgłoszeniowy.doc
PDFObszar Partnerstwa Borów Niemodlińskich - zmiany.pdf
PDFPismo zapraszające na warsztat refleksyjny 2018.pdf
PDFPostęp realizacji LSR - rzeczowy i finansowy.pdf
PDFProgram warsztatów refleksyjnych 2017 dla uczestników.pdf
PDFRealizacja LSR - prezentacja.pdf
PDFStatystyki dotyczące doradztwa.pdf
PDFWykorzystanie-srodkow-prow-funkcjonowanie-lgd-pbn-stan-na-31.12. 2017.pdf