×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

II Forum Organizacji z BN

Szanowni Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych z terenu gmin Borów Niemodlińskich

Wielkimi krokami zbliża się II Forum Organizacji Pozarządowych Borów Niemodlińskich, które w tym roku odbędzie się 14 grudnia 2017 roku /czwartek/, o godz. 17:00 w siedzibie Partnerstwa Borów /Rynek 52, Niemodlin/. Forum to spotkanie maksymalnie wielu przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, OSP, KGW, podczas którego będzie czas na dyskusje, podejmowanie kontrowersyjnych tematów, ale i wspólną pracę nad ewentualnymi tematami do projektów i wzajemnych działań.

Tegoroczne Forum będzie: „O tym co organizacje z gmin Borów Niemodlińskich mogą zrobić wspólnie- pomysły na wspólne działania”. Zapraszamy po 2 przedstawicieli Waszej organizacji do wzięcia udziału w Forum. Mamy nadzieję, że wypracowane tematy będą pomocne w przyszłorocznym naborze wniosków na tzw. projekty grantowe dla Organizacji właśnie.

Zgłoszenia na Forum można dokonywać telefonicznie /77 4606 351/ lub mailowo /niemodlinskie@op.pl/. Podczas Forum nastąpi też rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w naszym plebiscycie na „Projekt 5-lecia Działaj lokalnie”. Serdecznie zapraszamy.

PDFZaproszenie na Forum.pdf (164,05KB)