×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Wybory w Borach Niemodlińskich

W 2016 roku upływa czteroletnia kadencja organów PBN (Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Rady Decyzyjnej) wybranych na Walnym Zebraniu Członków w 2012 r. Zarząd wyznaczył termin kolejnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego na 15 grudnia 2016 r.


Dla ułatwienia podjęcia świadomej decyzji zarówno o kandydowaniu i o tym, na kogo oddacie Wasze głosy oraz dla poprawienia sprawności przeprowadzenia samego głosowania w trakcie zebrania już dziś zapraszamy Państwa do przypomnienia sobie zadań poszczególnych organów Partnerstwa i rozważenia kandydowania do Zarządu, Rady Decyzyjnej oraz Komisji Rewizyjnej Partnerstwa.


W załączeniu przesyłamy informację o poszczególnych organach oraz formularze zgłoszeń do nich.
Zgłoszenia w postaci wypełnionych i podpisanych formularzy przyjmujemy w biurze do 14 listopada 2016 r. lub pocztą tradycyjną na adres
PARTNERSTWO BORÓW NIEMODLIŃSKICH, RYNEK 52, 49-100 NIEMODLIN
Po tym terminie listę zgłoszonych kandydatur roześlemy do wszystkich członków, aby umożliwić wszystkim zapoznanie się z nimi przed Walnym Zebraniem Członków.

Właściwe zaproszenie na Walne Zebranie wraz pozostałymi materiałami zostanie do Państwa przesłane na początku grudnia.
Aktualny statut oraz Regulamin pracy Rady Decyzyjnej znajduje się na stronie http://boryniemodlinskie.pl/472/504/statut-lgd-partnerstwo-borow-niemodlinskich.html


ZARZĄD:

PDFJak zostać członkiem Zarządu PBN + zgłoszenie.pdf (601,64KB)


RADA DECYZYJNA:

PDFJak zostać członkiem Rady Decyzyjnej + zgłoszenie.pdf (603,08KB)
PDFRada Decyzyjna- formularz zgłoszeniowy.pdf (779,55KB)


KOMISJA REWIZYJNA:

PDFJak zostać członkiem Komisji Rewizyjnej + zgłoszenie.pdf (600,05KB)