×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Tu zjesz

Działająca od ponad 40 lat Restauracja Dąbrowianka słynie w okolicy z domowej kuchni. Oferuje również catering dietetyczny.

Różnorodna Włoska kuchnia serwująca makarony i pizzę.                                                                                                                        

Pizzeria otwarta od piątku do niedzieli, w godzinach popołudniowych 16-21. Zamówienia realizowane jedynie na wynos, z dowozem.                                                                                                                  

Ideą kuchni jest hasło Regionalne Smaki Lokalne Produkty. Regionalne smaki czyli klasyczna opolsko śląska kuchnia tj. rolady, dziczyzna, kluski śląskie, kapusta modra, i inne. Dzięki Idei: „Regionalne smaki Lokalne produkty”, Bistro Finezja zostało docenione na rynku restauracyjnym i od 2019 roku zostało wpisane na listę restauracji Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego, a od 2021 roku widnieje na Szlaku Kulinarnym Opolski Bifyj.

Potrawy kuchni śląskiej, polskiej, jak i bogate menu kuchni europejskiej, przygotowane z najwyższej jakości produktów, dzięki czemu ich smak i aromat z pewnością zadowolą gusta największych smakoszy. Wspaniałym dopełnieniem dań jest bogaty wybór win i alkoholi z całego świata.

Specjalnością restauracji jest placek po węgiersku, flaki wołowe, rolada śląska, kluski i modra kapusta. Zamkowa charakteryzuje się kuchnią śląską.                                              

Potrawy kuchni śląskiej, bogata oferta wypieków i deserów.

Szeroka gama wyrobów cukierniczych opartych na własnych recepturach, na bazie najwyższej jakości surowców naturalnych. Specjalnością cukierni są ciasta oraz torty na wszelką okazję.

Pizza jest wypiekana w piecu żywym ogniem. Składniki na pizzę sprowadzone są z Włoch.

Dania kuchni tradycyjnej według domowych receptur.                                                                                                      

Potrawy kuchni regionalnej i polskiej.

Potrawy kuchni regionalnej. Specjał – karp po Niemodlińsku.                                                      

Zamkowa restauracja, serwująca specjalności regionalnej kuchni śląskiej i opolskiej, a także europejskiej. W zamkowej kawiarni można napić się kawy i herbaty, zjeść pyszny deser oraz posmakować świeżych i naturalnych wypieków sporządzonych według lokalnej receptury.

Restauracja serwuje domowe obiady kuchni polskiej i śląskiej. Z gościńca rozpościera się również piękny widok na  Zamek.

Restauracja na co dzień serwuje dania kuchni włoskiej i greckiej. Pizza wypiekana jest w piecu według sprawdzonego przepisu, z tradycyjnej włoskiej mąki oraz niezbędnych składników, sprowadzanych specjalnie z Włoch, świeżych warzyw i oryginalnego sera mozzarella.

Świeżość produktów oraz zaopatrywanie się u lokalnych dostawców, gwarantują doskonały smak potraw. Restauracja oferuje domowe obiady, pizzę, catering, organizację imprez oraz abonamenty obiadowe.

W ofercie pizza, Fast Food oraz tradycyjne dania kuchni polskiej.                                                                                                           

Specjalnością kuchni jest "pstrąg z pieca". Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, oczko wodne, miejsce na ognisko, a także zwierzęta gospodarskie (koń, kozy) oraz łowisko pstrąga.    

 

W ofercie pizza oraz dania typu Fast Food.

W Zielona zatoka serwuje świeże ryby. Smażalnia położona jest bezpośrednio nad wodą. Świeża ryba serwowana jest od kwietnia do września.

Ciasta, torty weselne, torty okolicznościowe i inne słodkości.        

Kuchnia śląska/polska.

Idea cukierni to połączenie tradycji i dobrego smaku. W ofercie ciasta, torty, lody i inne słodkości.

Cukiernia Handzik to firma z 20-to letnią tradycją. W ofercie ciasta, torty i inne słodkości na każdą okazję.

W menu znajdują się dania kuchni śląskiej i polskiej, a także makarony oraz dania typu Fast-Food. Można wypić kawę i skosztować ciast oraz tortów z zaprzyjaźnionej cukierni Grabina. Menu dań dnia dostępne są na Facebook'u.

"Pod Łysą" serwuje obiady kuchni polskiej. Istnieje również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych i wesel.

Bianco to restauracja łącząca kuchnię włoską, tradycyjną oraz dania typu fast food.