×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Turystyka w Borach

Przymierzamy się do zebrania w jednym miejscu informacji o miejscach noclegowych, gastronomii oraz atrakcjach gmin Borów Niemodlińskich. Mamy nadzieję, że baza pomoże wszystkim zainteresowanym, w planowaniu wycieczek po i wokół Borów Niemodlińskich. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich uwag do aktywnej mapy atrakcji i ciekawostek. Jeśli odwiedziłeś jakieś interesujące miejsce w Borach i chciałbyś je szczególnie polecić, wyślij do nas informację, zdjęcie, krótki opis z dokładną lokalizacją.

Zapraszamy do zapoznania się z aktywną mapą Borów Niemodlińskich, na której zamieściliśmy miejsca noclegowe, obiekty gastronomiczne oraz ciekawostki i atrakcje. Mapę można przybliżać i oddalać oraz wybierać do wyświetlania tylko poszczególne działy: Ciekawostki, Gdzie nocować?, Gdzie zjeść?, W wolnym czasie. Po kliknięciu w dowolny punkt na mapie wyświetli się krótki opis i zdjęcie.

Mapę będziemy na bieżąco uzupełniali. Być może w przyszłości z zebranych informacji uda się stworzyć "Szlak wokół Borów Niemodlińskich".

Kliknij w mapę

turystyka mapa.jpeg