×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Nabór wniosków DL

 

NABÓR WNIOSKÓW "DZIAŁAJ LOKALNIE", OD 20.03.2020 DO 30.04.2020 R.

W przeddzień rozpoczęcia kalendarzowej wiosny, 20 marca 2020 roku rusza nowa edycja programu "Działaj lokalnie" w Borach Niemodlińskich, realizowanego wspólnie z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, w ramach środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, a także grup nieformalnych pod warunkiem otrzymania opieki podmiotu posiadającego osobowość prawną, skupionych w 8 gminach Borów Niemodlińskich, tj. Biała, Dąbrowa, Komprachcice, Łambinowice, Niemodlin, Prószków, Strzeleczki i Tułowice.


W bieżącej edycji pula przeznaczona na granty to 55 000,00 zł. W tym roku nie uruchamiamy ścieżek tematycznych!

Program "Działaj Lokalnie" dotuje projekty, działania, które mają na celu zaktywizowanie i współdziałanie społeczności lokalnej wokół celu lub problemu, który pojawił się w ich społeczności oraz potrzeby jaka w danej społeczności zaistniała. Chodzi o to, by zamierzone działania osiągać wspólnymi siłami - mieszkańców, lokalnych instytucji, przedsiębiorców, organizacji, samorządowców. Warto zwrócić uwagę by podejmowane działania w najlepszy sposób wykorzystywały lokalne zasoby. Najważniejszym celem działań jest DOBRO WSPÓLNE, które można osiągnąć na wiele sposobów, czy to przez warsztaty ekologiczne lub artystyczne, kina plenerowe, wyprawy rowerowe lub piesze, wspólną aktywność fizyczną lub działania integrujące młodzież, seniorów, rodziny. To Wnioskodawcy, mieszkańcy Borów Niemodlińskich, wiedzą najlepiej w jaki sposób osiągnąć zamierzony cel.


Nabór w bieżącej edycji trwa od 20 marca do 30 kwietnia 2020 roku (włącznie, do północy). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na przełomie maja/czerwca 2019 r. Okres realizacji projektów to czerwiec-grudzień 2020 roku, pamiętając, że zamierzone działania muszą trwać minimum 3 a maksymalnie 6 miesięcy. Maksymalna wysokość grantu to 6 000 zł. Wnioski można tylko i wyłącznie poprzez generator wniosków, dostępny pod adresem www.system.dzialajlokalnie.pl

Generator będzie otwarty przez cały okres trwania naboru. Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.
 
 

G E N E R A T O R
http://system.dzialajlokalnie.pl/

 


PDFRegulamin DL 2020.pdf
DOCWzór wniosku DL 2020.doc
PDFWzór wniosku DL 2020.pdf
 

DOC05 karta oceny formalnej 2020.doc
DOC06 karta oceny merytorycznej 2020.doc