×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Komprachcice- spotkanie w sprawie LSR

Mieszkańcy gminy Komprachcice i pozostałych gmin Borów Niemodlińskich

Serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące nowotworzonej Lokalnej Strategii Rozwoju Borów Niemodlińskich do roku 2020.
Spotkanie ma charakter otwarty, tzn. będzie mógł w nim uczestniczyć każdy mieszkaniec gminy Komprachcice i Borów. W trakcie spotkania będziemy dyskutować w jakim kierunku powinny rozwijać się gminy skupione wokół Borów Niemodlińskich, na jakie działania należy przeznaczyć prawie 10 mln zł do roku 2020 oraz jakie są mocne i słabe strony 8 gmin Borów Niemodlińskich.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniach, włączenia się w prace nad nową Strategią i zgłaszania swoich uwag i pomysłów. To m.in. od Państwa, mieszkańców gmin Borów Niemodlińskich zależy na co i jak zostanie przeznaczonych 10 mln zł w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju.

Spotkanie w Gminie Komprachcice odbędzie się 10 września 2015 roku o godzinie 17:00 w Urzędzie Gminy przy ul. Kolejowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału Stowarzyszenia, osoby działające społecznie, przedsiębiorców, parafie, Koła Gospodyń, OSP, kluby sportowe, wszystkich zainteresowanych tematyką środków UE i rozwojem lokalnym.

Nie odpowiada Ci termin?
Nie martw się. Zapraszamy do kolejnej gminy, na kolejne spotkanie konsultacyjne.
17/09/2015 r. spotykamy się w Tułowicach.