×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

3. edycja mapy Borów Niemodlińskich gotowa

Wiesz co to jest Zaroślak? Potrafisz wskazać Kozią Górę albo Ogin? Jak nazywa się potok płynący przez Twoją miejscowość w Borach Niemodlińskich? Może Smolnik, Dobrzynka albo Moszczana? Sprawdź na mapie!
III edycja mapy Borów Niemodlińskich czeka na Was w naszym biurze. Mapa została wydana niedawno w ramach projektu współpracy z LGD EuroCountry. Co nowego na mapie? Lokalizacja łąk, nazwy własne terenowe- zatwierdzone urzędowo (cieków, wzniesień, fragmentów lasu itp.), pełna numeracja oddziałów leśnych Borów Niemodlińskich, przebieg najnowszych szlaków rowerowych wokół Niemodlina i Dąbrowy, pomniki przyrody i granice obszaru Natura 2000 Bory Niemodlińskie. Do tego wszystkiego, na odwrocie mapy plany miasta Niemodlin, Prószków i Korfantów + bonus: powiększenia planów okolic Lipna i Mosznej z Urszulanowicami. Zapraszamy do biura.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania mapy, a szczególnie tym osobom, które podzieliły się swoją wiedzą terenową i naniosły na wcześniejsze mapy korekty. Dzięki wielkie!