×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Od 2 czerwca rozpoczynają się badania

Szanowni Państwo

W miesiącach maj-lipiec 2014 r. na zlecenie Partnerstwa Borów Niemodlińskich, wrocławska pracownia Socjoskop będzie przeprowadzała badania socjologiczne na obszarze 7 gmin Borów Niemodlińskich: Dąbrowa, Łambinowice, Komprachcice, Niemodlin, Tułowice, Strzeleczki, Prószków. Tematem przewodnim badań będzie określenie identyfikacji mieszkańców z miejscem zamieszkania na terenie Borów Niemodlińskich i rozpoznawalność Partnerstwa Borów Niemodlińskich.
Powodzenie badań w dużej mierze zależy od aktywnego uczestnictwa Państwa, mieszkańców Borów Niemodlińskich, bowiem to właśnie do Państwa badania będą skierowane. Zachęcamy więc do udziału w przewidywanych wywiadach (telefonicznych lub mailowych). Jednocześnie zapewniam, że wszelkie informacje uzyskane w toku wywiadów są anonimowe. Badaniem planujemy objąć 1% wszystkich mieszkańców Borów Niemodlińskich, tj. ok. 650 osób. Wyniki badań pozwolą nam na zweryfikowanie dotychczasowych działań naszego Stowarzyszenia oraz pokażą nam ewentualne nowe przedsięwzięcia, które warto wspólnie podjąć w nowym okresie unijnego wsparcia 2014-2020. Mamy nadzieję, że badania pokażą nam też na ile czujemy się wspólnotą i wskażą te wartości i cechy, które powodują, że mieszkamy właśnie na terenie Borów Niemodlińskich.

Wyniki zbiorcze badań będą zaprezentowane w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej www.boryniemodlinskie.pl, maksymalnie do końca października 2014 roku.

W razie pytań związanych z badaniami prosimy o kontakt z pracownikiem biura Partnerstwa Borów Niemodlińskich, Danielem Podobińskim, tel. 77 4606 351, mail:

Już teraz gorąco dziękuję za Wasz udział i zaangażowanie.