×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Konsultacje- jak zdobyć dodatkowy punkt w ocenie Małego projektu

Szanowni Wnioskodawcy. Przypominamy, ze składanie Małych projektów do 28 marca 2013 r. (Wielki Czwartek). Aby uzyskać punkt w ramach kryterium Konsultacje, należy mieć przygotowany wniosek co najmniej w zakresie punktów: Uzasadnienie zgodności z celami LSR (punkt 13.2.2.), Opis operacji (punkt V) oraz Zestawienie rzeczowo-finansowe. Nie będą honorowane konsultacje w dniu złożenia wniosku, ani w ostatni dzień naboru. Konsultacje mogą się odbyć, po przygotowaniu w/w punktów, mailowo (poprzez przesłanie wniosku na maila: niemodlinskie@op.pl) lub osobiście (po wcześniejszym umówieniu się).

Przypominamy też, że z naboru zostało wyłączone Przedsięwzięcie 6 Lokalnej Strategii Rozwoju PBN, tj. przedsięwzięcie dotyczące np. remontu świetlic, budowy placów zabaw, boisk sportowych, kortów, organizacji rozgrywek sportowych, imprez (które nie mają związku z kultywowaniem zwyczajów i obrzędów, lub nie są związane z jubileuszem).

Więcej informacji pod numerem telefonu: 77 4606 351

21 marca 2013 r. czekamy na Państwa do godziny 17:00. Można do nas zawitać, skonsultować Mały projekt, zadzwonić. Nie czekajcie na ostatnią chwilę z projektami i pamiętajcie, ze konsultacje to pomoc w napisaniu projektu, a nie gwarancja otrzymania dofinansowania :)