×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Niemal milion złotych czeka na tartaki, drwali, zakłady usług leśnych i ochronę środowiska

Około połowy kwietnia 2012 roku rusza nabór dla Mikroprzedsiębiorców na działalność zwiazaną z: usługami leśnymi, wycinką drzew, tartacznictwem, usługami z zakresu ochrony środowiska (np. firmy budujące przydomowe oczyszczalnie ścieków), usługami gastronomicznymi (kawiarnie, restauracje), firmy zajmujące się turystyką i baza noclegową.
Zgłaszać mogą się na przykład właściciele tartaków, osoby prowadzące szkółki leśne czy drwale. Do rozdysponowania jest niemal milion złotych unijnego dofinansowania z Partnerstwa Borów Niemodlińskich.
ZAPRASZAMY!
Więcej informacji: tel. 77 4606 351, kom. 607 446 439

http://www.radio.opole.pl/2012/luty/wiadomosci/milion-czeka-na-pracujacych-w-lasach.html

Radio Opole (20.02.2012):
Lasy Państwowe są  wykluczone z ubiegania o dofinansowanie unijne, ale firmy, którym Lasy Państwowe zlecają usługi, mogą ubiegać się o te pieniądze - mówi Jadwiga Wójciak, prezes Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Borów Niemodlińskich. - To firmy prowadzone najczęściej przez osoby fizyczne, zarejestrowane w ewidencji gminnej.

LGD Partnerstwo Borów Niemodlińskich prowadzi teraz akcję informacyjną, kto i na co może pozyskać dofinansowanie. Przyjmowanie wniosków już w kwietniu.