×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Promocja albumu Przyroda Borów Niemodlińskich i II edycji Mapy Borów Niemodlińskich

26 stycznia 2012 roku o godzinie 18:00 w Technikum Leśnym w Tułowicach odbędzie się promocja nowych wydawnictw PBN. Każdy uczestnik spotkania otrzyma nieodpłatnie album i mapę. Zapraszamy.
100-stronicowy album zawierający zdjęcia flory i fauny oraz krajobrazów z Borów Niemodlińskich, opatrzony został tekstem Pana dr Krzysztofa Spałka z Unwiersytetu Opolskiego. Album jest pierwszą częścią dwutomowego wydawnictwa. Część druga planowana do wydania w roku obecnym zatytułowana będzie "Historia Borów Niemodlińskich". Będzie to wydawnictwo popularnonaukowe.
Mapa Borów Niemodlińskich to II już edycja wydawnictwa kartograficznego. Poprzednia w nakładzie 1000 egz. cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Odwrót tegorocznego wydania poświęcony został promocji miejsc noclegowych i miejsc z dobrą kuchnią z terenu Borów Niemodlińskich.
Spotkanie promujące wydawnictwa uświetni Pan Wiesław Pogonowski, który przedstawi sylwetkę dr. Mazura, pamięci którego zostały dedykowane wydawnictwa Partnerstwa Borów Niemodlińskich.