×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Szukamy modeli i modelek

W ramach realizacji projektu współpracy WOHIBALE – Wokół historii, baśni i legend przewidzieliśmy szereg działań związanych z promocją dziedzictwa niematerialnego Borów Niemodlińskich.

Jednym z takich zadań jest wydanie kalendarza na rok 2024 z postaciami z bajek i legend (np. z czarownicą/zielarką, wodnikiem/utopcem, nimfą wodną, skrzatami/gnomami, olbrzymami). Wszystkie zdjęcia na 12 miesięcy roku będą nawiązywały do postaci występujących w legendach z terenu borowych gmin (Biała, Dąbrowa, Komprachcice, Łambinowice, Niemodlin, Prószków, Strzeleczki, Tułowice).

Ilustracje do kalendarza wykona Aleksandra Uzdrzychowska, która specjalizuje się w technice Fine Art.

Więcej zdjęć można obejrzeć na stronie fotografki https://aleksandrauzdrzychowska.pl/ i na jej profilu społecznościowym FB- https://www.facebook.com/aleksandra.uzdrzychowska.foto/?locale=pl_PL


W ramach projektu zapewniamy transport, kostiumy, rekwizyty, ewentualną makijażystkę do charakteryzacji, oczywiście profesjonalnego fotografa, plenery i postprodukcję zdjęć. Każdy uczestnik będzie mógł nieodpłatnie wykorzystywać otrzymane zdjęcia (z podaniem autorki), natomiast Partnerstwo Borów Niemodlińskich wykorzysta fotografie do wydrukowania kalendarza, a także zamieści na stronie internetowej i profilu społecznościowym. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania wizerunku zostaną przekazane zainteresowanym osobom.


Do wykonania zdjęć poszukujemy chętnych modeli i modelek z terenu miejscowości w gminach Biała, Dąbrowa, Komprachcice, Łambinowice, Niemodlin, Prószków, Strzeleczki i Tułowice:

Termin wykonywania zdjęć na konkretne dni do ustalenia na okres koniec września/ październik/ początek listopada 2023 r.


Zainteresowanych udziałem w sesji fotograficznej prosimy o kontakt telefoniczny z Danielem Podobińskim pod nr  77 4606 351 lub e-mail: niemodlinskie@op.pl

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z takiej formy włączenia się w promowanie obszaru Borów Niemodlińskich.