×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Spotkanie organizacji pozarządowych

Partnerstwo Borów Niemodlińskich serdecznie zaprasza WSZYSTKIE organizacje pozarządowe z terenu gmin: Biała, Dąbrowa, Komprachcice, Łambinowice, Niemodlin, Prószków, Strzeleczki, Tułowice na spotkanie, które odbędzie się w środę, 14 grudnia 2022 roku, o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Tułowickiego Ośrodka Kultury w Tułowicach, koło dworca PKP.


Czas pandemii, koszmar wojny na Ukrainie, trudności gospodarcze sprawiły, że także organizacje pozarządowe spotkały i spotykają się nadal z nowymi wyzwaniami i trudnościami.

Dlatego chcemy Was wszystkich zaprosić na spotkanie i do rozmów przy kawie, herbacie i dobrym cieście wokół tematu "Gdzie podziali się społecznicy?" oraz "Lider to nie mesjasz ani rycerz na białym koniu".


Spotkanie moderować będą członkinie Fundacji Laboratorium Zmiany, a całość odbędzie się w zupełnie nowej formule open space, w której najważniejsze stają się rozmowy wszystkich uczestników, a nie wykład prowadzącego. Gorąco zapraszamy i zachęcamy.

Na spotkanie zapraszamy maksymalnie do 2 osób z organizacji. Zgłoszenia prosimy składać do 12 grudnia 2022 r. telefonicznie: 77 4606 351, mailowo: niemodlinskie@op.pl lub poprzez formularz internetowy:

https://forms.gle/CZHruqxkY7QFiso29


Spotkanie realizowane jest w ramach Planu komunikacji Partnerstwa Borów Niemodlińskich.
"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie"