×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Wyniki Działaj lokalnie 2021

W dniu 8.06.2021 r. w trybie on-line (videokonferencja + ocena wniosków poprzez generator) odbyło się posiedzenie komisji oceniającej wnioski tegorocznej edycji programu "Działaj lokalnie" oraz w ścieżce "Działaj lokalnie i ekologicznie". Komisja w składzie: Alicja Kojat-Waranka (przedstawiciel mediów), Jadwiga Wójciak (prezes Partnerstwa Borów Niemodlińskich), Lucjan Dzumla (przedstawiciel organizacji i radny gminny), Przemysław Dec (przedstawiciel nadleśnictwa) oraz Elżbieta Zelek (przedstawicielka organizacji pozarządowej) poddała ocenie 27 wniosków, które wpłynęły w odpowiedzi na tradycyjny nabór "Działaj lokalnie" oraz 5 wniosków z naboru "Działaj lokalnie i ekologicznie" i które przeszły ocenę formalną. W wyniku oceny formalnej nie odrzucono żadnego wniosku. Serdecznie dziękujemy za sprawną pracę Komisji! 

Komisja pracowała nad oceną wniosków od 17.05 do 8.06.2021 r. (23 dni). W wyniku oceny wybrano do dofinansowania 10 wniosków w ramach "Działaj lokalnie", na łączną kwotę dofinansowania 55 200,00 zł (zwiększenie puli o 200 zł) oraz 3 wnioski w ramach "Działaj lokalnie i ekologicznie" na łączną kwotę dofinansowania 9 000,00 zł.

W przypadku dwóch wniosków Komisja zaproponowała zmniejszenia w budżecie.


Przed nami przygotowanie oraz wręczenie umów. O terminie i sposobie przekazania dokumentacji będziemy jeszcze informować. Tegoroczna edycja "Działaj lokalnie" cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Statystycznie na 1 grant przypadały niemal 3 wnioski. Tym bardziej gratulujemy naszym laureatom, a wszystkim, którzy zdecydowali się na złożenie wniosków dziękujemy za pracę i zaangażowanie w przygotowanie i opracowanie pomysłów.

WNIOSKI WYBRANE DO DOFINANSOWANIA:

PDFWyniki DL i DL i ekologicznie 2021.pdf (1,00MB)