×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Warsztaty refleksyjne 2021

W ramach podsumowania kolejnego roku wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju gmin Borów Niemodlińskich do roku 2023 (LSR) zapraszamy do udziału w ankiecie w ramach warsztatu refleksyjnego, którego przeprowadzenie wynika z Wytycznych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi nr 5/3/2017 w zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach PROW 2014-2020.    


W tym roku ze względu na COVID 19  warsztat refleksyjny odbędzie się za pośrednictwem ankiety skierowanej do mieszkańców obszaru LGD, członków LGD oraz osób i podmiotów realizujących projekty w ramach LSR. Przed przystąpieniem do wypełniania ankiety proszę  zapoznać się z treścią Raportu z postępów realizacji LSR, który znajduje się w załączeniu do niniejszego ogłoszenia. Raport przedstawia realizację LSR w ujęciu rzeczowym oraz finansowym w sposób narastający do 31.12.2020 r.

Ankiety można wypełniać do 23.02.2021 r., klikając w poniższy link:

https://forms.gle/fHmcGe53Tqx2H8w77

Już teraz serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i włączenie się w proces oceny wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju gmin Borów Niemodlińskich.         


ZAŁĄCZNIKI:

PDFRaport z postępów realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Gmin Borów Niemodlińskich.pdf (1,25MB)
PDFzałącznik do Raportu - ankieta.pdf (191,83KB)