×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Szkolenie przed naborami

Serdecznie zapraszamy na szkolenie otwierające nabór w ramach Przedsięwzięcia VI- Więzi, wraz z informacją o naborach w ramach Przedsięwzięć: IV (Przestrzeń kultur), V (Krajobrazy) i VII (Aktywność).

Z uwagi na sytuację pandemiczną szkolenie odbędzie się w trybie online, na platformie Zoom, 22 grudnia 2020 roku, w godzinach 10:00 - 11:00.


Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane terminy naborów wniosków, limity środków, zasady składania wniosków (z uwzględnieniem obostrzeń sanitarnych), zaprezentujemy formularze wniosków oraz omówimy kryteria i orientacyjne terminy oceny wniosków.

 

Obowiązuje limit 20 miejsc. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu muszą w dniu szkolenia posiadać dostęp do komputera (lub telefonu) z dostępem do internetu. Obowiązuje również wcześniejsze zgłoszenie udziału za pomocą formularza online:

https://forms.gle/Qc9S7jLDeuCMGDbKA

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 20.12.2020 r. Przed szkoleniem, zakwalifikowani uczestnicy otrzymają link do zalogowania się na platformę szkoleniową.

Szkolenie adresowane jest szczególnie do podmiotów publicznych, organizacji pozarządowych oraz tych, którzy są zainteresowani składaniem wniosków nie-biznesowych.