×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Wyniki Działaj lokalnie 2020

W dniu 26.05.2020 r. w trybie on-line (videokonferencja + ocena wniosków poprzez generator) odbyło się posiedzenie komisji oceniającej wnioski tegorocznej edycji programu "Działaj lokalnie". Komisja w składzie: Alicja Kojat-Waranka (przedstawiciel mediów), Jadwiga Wójciak (prezes Partnerstwa Borów Niemodlińskich), Lucjan Dzumla (przedstawiciel organizacji i radny gminny), Przemysław Dec (przedstawiciel nadleśnictwa) oraz Elżbieta Zelek (przedstawicielka organizacji pozarządowej) poddała ocenie 17 wniosków, które wpłynęły w odpowiedzi na nabór i które przeszły ocenę formalną. W wyniku oceny formalnej nie odrzucono żadnego wniosku. Serdecznie dziękujemy za sprawną pracę Komisji! 

Komisja pracowała nad oceną wniosków od 11.05 do 26.05.2020 r. (15 dni). W wyniku oceny wybrano do dofinansowania 10 wniosków, na łączną kwotę dofinansowania 55 231,00 zł.

Przed nami przygotowanie oraz wręczenie umów. O terminie i sposobie przekazania dokumentacji będziemy jeszcze informować. Dziękujemy wszystkim Wnioskodawcom za to, że zaplanowali swoje działania uwzględniając bezpieczeństwo wolontariuszy w czasie epidemii. Z każdym Realizatorem będziemy jeszcze omawiać poszczególne działania we wniosku, wspólnie oceniając ewentualne ryzyka ich realizacji.

WNIOSKI WYBRANE DO DOFINANSOWANIA:

Wyniki Działaj lokalnie 2020.jpeg


Program "Działaj lokalnie" w edycji 2020 jest współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Samorządu Województwa Opolskiego, Nadleśnictw: Opole, Tułowice i Prószków.