×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Warsztat on-line

Okoliczności narodowej kwarantanny nakładają na nas wszystkich szczególną odpowiedzialność za życie i zdrowie swoje i innych. Jednocześnie staramy się znaleźć takie rozwiązania, by w sposób bezpieczny dzielić się z Wami doświadczeniami i wiedzą. A te są nam wszystkim potrzebne, choćby do tego, by szukać pomysłów jak chronić się przed skutkami suszy, czy jak wspierać rodzimą florę i faunę (szczególnie owady i płazy). To wyzwania, przed którymi stoimy już teraz.

Między innymi o tym "Co zrobić w ogrodzie, by pomóc przyrodzie?" opowie nam Małgorzata Piszczek- botanik i ogrodnik oraz Paweł Kisiel- herpetolog.
30 kwietnia 2020 roku, o godzinie 16:00 z naszą kamerą zaprosimy Was do ogrodu, gdzie przyrodnicy opowiedzą i pokażą, jakimi małymi działaniami w ogrodzie, na podwórku czy w najbliższym sąsiedztwie, możemy pomóc przyrodzie. Całość warsztatów odbędzie się online, w relacji na żywo na naszej stronie i fb. Będzie też możliwość zadawania pytań.

Wkrótce więcej szczegółów technicznych, ale już szykujcie swoje komputery i ogrody.

Aby móc uczestniczyć w szkoleniu należy kliknąć poniższy link, podać swoje imię (lub nick) oraz adres mailowy. Zapraszamy do ogrodu, najbliższy czwartek, godzina 16:00.
LINK:
https://poczta.pracownia.org.pl/conference_login.html?pin=144868722&fbclid=IwAR3r-V4SNlmAMifk5xJ9lLNKdqDFhzR4aA4_MIfCkYtv0QynuUTKN3slukY

 

 

Nowe loga 2014-2020 kolor.jpeg

Zadanie organizowane w ramach realizacji Planu komunikacji na rok 2020.