×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Sprzedaż książki o legendach

Zapraszamy do zakupu książki „Opowieści z lasu – legendy baśnie i inne historie z okolic Borów Niemodlińskich”  w biurze Partnerstwa Borów Niemodlińskich, Rynek 52, 49-100 Niemodlin, od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 14.00.
Książkę będziemy również sprzedawać w sobotę 14.12.2019 r. w godzinach od 10:00 do 15:00.

Koszt: 20 zł/egz.


Dodatkowo można składać zamówienia na wysyłkę pocztową, wysyłając e-mail na adres z podaniem liczby książek oraz danych do wysyłki. Koszt przesyłki wynosi 6,60 zł/1 egz.
Po złożeniu zamówienia zostanie wysłany numer konta, na który należy uiścić opłatę.

Wysyłki będą realizowane od czwartku 19 grudnia 2019 r.
Wkrótce ruszymy również z przyjmowaniem zamówień przez sklepik internetowy na www.boryniemodlińskie.pl

W wypadku pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 77 4606351.


Publikacja jest wydawana w ramach działalności statutowej odpłatnej; uzyskała dofinansowanie Samorządu Województwa Opolskiego  w ramach projektu„Opowieści z lasu – europejskie historie i tradycje ukryte w legendach z Borów Niemodlińskich”  w otwartym konkursie ofert na zadania z zakresu kultury, sztuki ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego: podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej. Konkurs ogłoszony był pod hasłem : „Opolskie Gwiazdy Europy” z okazji 15-lecia obecności województwa opolskiego w Unii Europejskiej.