×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Już 12.12.2019 książka o legendach

Wielkimi krokami zbliża się finał naszej rocznej pracy związanej z wydaniem publikacji dotyczącej legend, baśni i innych historii z okolic Borów Niemodlińskich. Tekst książki, która jest zbiorem lokalnych opowiadań, został przygotowany przez niemodlińskiego regionalistę Mariusza Woźniaka. Grafiki do publikacji przygotowała Anna Lamberti. Książka liczy 280 stron, 140 opowiadań i historii z naszego terenu, od Niemodlina po Prószków, od Dąbrowy po Strzeleczki, od Komprachcic po Łambinowice.

ZAPRASZAMY na spotkanie promocyjne publikacji, które odbędzie się 12.12.2019 roku (czwartek), o godzinie 17:00, na zamku w Niemodlinie.

WSTĘP WOLNY


Spotykamy się na pierwszym dziedzińcu zamku, tuż za główną bramą wejściową. Stąd udamy się przez most i dziedziniec wewnętrzny zamku do kaplicy. Po promocji, dla zainteresowanych, odbędzie się krótki spacer śladami zamkowych legend.

W trakcie spotkania będzie możliwość zakupienia publikacji. Cena 20 zł.


Spotkanie odbywa się w ramach "Forum Kultura i Natura", realizowanego jako zadanie w "Planie komunikacji" na rok 2019 Partnerstwa Borów Niemodlińskich.